Ambulans dla Ukrainy

KARETKA DLA UKRAIŃSKIEGO CARITAS W DROHOBYCZU!
Z RYBNIKA DO DROHOBYCZA!

Parafia Katolickiego Kościoła Narodowego Świętego Michała Archanioła w Rybniku, Stowarzyszenie AZYLAND oraz Misja Ratowników Medycznych Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego w Katowicach, Stacja Jastrzębie – Zdrój w przyszłym tygodniu przekaże karetkę dla Caritas w Drohobyczu, na ręce Dyrektora o. Igora Koznakiewicza z Kościoła Grekokatolickiego.

🚑Ambulans – VW T5 jest darem dla naszej misji Centrum Medycznego Damiana z Warszawy oraz mojego przyjaciela Adama Szatona z firmy Hellmed🚑

https://www.facebook.com/CentrumMedyczneDamiana

Z Adamem w przeszłości robiliśmy już wiele z pozoru niemożliwych rzeczy i akcji. Wygląda na to, że lat nam przybywa, ale nie brakuje nam pozytywnego szaleństwa dla innych. Dzięki Adam, Bracie!

Wielkie serca tych ludzi sprawią, że przygraniczne Caritas na Ukrainie otrzyma jeden z najbardziej potrzebnych środków w warunkach wojny – AMBULANS.

Nasza Misja Medyczna już w 2015 za sprawą otwartych serc mieszkańców Jastrzębia – Zdroju i Personelu Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 2 przekazała ambulans dla Paragwaju, który do teraz służy lokalnej społeczności.

Teraz Bogu dziękujemy, że za sprawą otwartych serc Darczyńców nasza rybnicka parafia stała się impulsem i pomostem, aby ambulans trafił na Ukrainę. Wtedy w 2015 impuls poszedł z Jastrzębia – Zdroju. Teraz z Rybnika.

https://www.facebook.com/misjamedycznaKKN

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*