Modlitwa o deszcz dla Paragwaju

W Paragwaju szaleją pożary. Serwisy informacyjne w Europie mówią, gdy są pożary w USA, ale kogo obchodzi Paragwaj. Tymczasem obecnie w Paragwaju jest 6 tysięcy pożarów jednocześnie!!! W relacji z jednego pożaru mówiono, że pożar strawił wszystko na terenie: 50.000 ha. Widoki pokazywane w wiadomościach są wstrząsające: wypalone pastwiska, tysiące zwierząt, które straciły życie, tysiące domów, które pochłonęły pożary. W jednym z serwisów informacyjnych pokazywano totalnie spalony wóz straży pożarnej…. strażacy nie dali rady nawet uratować swojego samochodu, którym pojechali gasić pożar. Siła żywiołu ognia jest porażająca.

Drodzy nasi Przyjaciele! Wielu z Was pamięta jastrzębska Misję Paragwaj. Ten kraj potrzebuje teraz naszej pomocy i wsparcia. Proszę o westchnienie do Najwyższego za Paragwaj. Boże miej w opiece nasz ukochany Paragwaj.

Strażacy walczą z ogniem. Sytuacja jest bardzo trudna. Byliśmy z Wami w dobrym czasie, będziemy i teraz kiedy potrzebujecie pomocy!

Prosimy dobrego Boga w modlitwie o deszcz. San Roque González de Santa Cruz ruega por Paraguay

Koledzy strażacy z Polski. Tam w Paragwaju są tylko strażacy ochotnicy o skromnej bazie sprzętowej.

Amigos y Amigas desde Paraguay. Misión Médica de Polonia esta con Ustedes siempre. Por ahora cuando los bomberos volontarios trabajan para salvar un hermoso país, también nuestro país Paraguay. Estamos rezando por todos los bomberos y todas y todos Amigas y Amigos en Paraguay.

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*