Podły atak na ludzi wiary.

Niepokojące są narastające przejawy braku poszanowania wolności religijnej, sumienia i wyznania ze strony niektórych kapłanów i biskupów Archidiecezji Katowickiej Kościoła Rzymskokatolickiego. W sposób systemowy i bezprawny dyskredytują dobre imię Katolickiego Kościoła Narodowego oraz proboszcza jej rybnickiej parafii.

Pojawiające się fałszywe informacje w internecie i w rzymskokatolickich świątyniach noszą znamiona stalkingu i publicznego linczu.

Owi Judasze współczesnego Kościoła sprawiają wrażenie jakby mieli monopol na to co katolickie. Nasz Kościół zawsze traktował  Kościół Rzymskokatolicki jako Matkę i nadal będzie to czynił. Szacunek i miłość wobec Piotra naszych czasów,  Ojca Świętego Franciszka jest, był i będzie naszym kierunkiem, bez względu na to co myślą o tym zainteresowani panowie, mieniący się ważnymi urzędnikami Archidiecezji Katowickiej. Nie chcę odnosić się do przeszłości żadnego z nich. Pokora i prawość jest tym co nami kieruje, nie nienawiść i kłamstwo. Jestem dumny z powodu tego, że przynależę do Katolickiego Kościoła Narodowego, że jestem katolikiem, że jesteśmy katolikami przywiązanymi do Ewangelii, a nie tego wszystkiego, od czego dzięki Bogu odszedłem. W duchu pokory, podając kolejny raz policzek do uderzenia w  duchu Jezusowym pozostajemy w atmosferze modlitwy, prosząc Pana Jezusa by dał tym naszym współbraciom z archidiecezji katowickiej łaskę  opamiętania i siłę dla nawrócenia, aby nade wszystko zajęli się głoszenie Słowa Bożego, a nie szukaniem wrogów wśród Przyjaciół Jezusa. Niech Pan Was  błogosławi i strzeże.

 

Ks. Wojciech Grzesiak, proboszcz KKN

 

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*